Porozmawiajmy o tych sprawach…

Porozmawiajmy o tych sprawach… czyli jak wspierać rozwój psychoseksualny dzieci i młodzieży. Warsztaty dla rodziców.

porozmawiajmy o tych

Zapraszam na warsztaty dla rodziców.

DLA KOGO: rodzice dzieci i młodzieży

O CZYM: Chcę przekazać rodzicom wiedzę o rozwoju seksualnym dzieci i młodzieży, zaprosić do mądrego towarzyszenia swoim pociechom również w tym obszarze. Warsztaty trwają 4 godziny /z krótkimi przerwami na oddech/, podczas których zajmiemy się następującymi tematami:
1. Rozwój psychoseksualny dziecka na różnych etapach życia,
2. „Skąd się biorą dzieci” – jak  rozmawiać o seksie?
3. Seksualizacja dzieci, pornografia i inne zagrożenia.
4. Orientacja seksualna.
5. Jak reagować na różne seksualne zachowania dziecka? i inne.

Będzie teoria, praca warsztatowa i przestrzeń na pytania i odpowiedzi. Grupa do 15 osób.

MIEJSCE: Al. Papieża Jana Pawła II 9A/1, Szczecin / Aleja Fontann /

KIEDY: sobota 1 grudnia 2018, godz. 9.00-13.00

KOSZT: 150zł/osoba lub 200zł/oboje rodzice

ZGŁOSZENIA: zgłoszenia proszę przesyłać na adres e-mail: pracownia@terapiaszczecin.pl

W zgłoszeniu proszę podać: imię, nazwisko, telefon kontaktowy. Potwierdzeniem rezerwacji uczestnictwa w warsztatach będzie mail zwrotny.

PROWADZĄCA: Monika Jędrzejewska

Psychoterapeutka, szkoleniowiec. Ukończyła  studia podyplomowe na kierunku Pomoc Psychologiczna i Doradztwo Psychospołeczne na Uniwersytecie Szczecińskim. W roku 2011 ukończyła studia podyplomowe na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie na kierunku Edukacja w Opiece Okołoporodowej. Wykształcenie psychoterapeutyczne zdobywała kończąc I i II stopień kursu terapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, który ukończyła w 2012 roku. Jest także absolwentką szkolenia z zakresu Chrześcijańskiej Terapii Integralnej. W roku 2016 rozpoczęła studia podyplomowe na kierunku „Seksuologia Kliniczna – opiniowanie, edukacja, terapia” przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ciągle pracuje nad własnym rozwojem uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach i kursach, swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji, dba także o własny rozwój duchowy. Kocha taniec, słucha muzyki klasycznej, ale bardzo ceni ciszę. Uwielbia jeździć na łyżwach i na rolkach szybkich. Szczęśliwa żona i mama.