Porozmawiajmy o tych sprawach

czyli jak wspierać rozwój psychoseksualny dzieci i młodzieży.

Zapraszam na warsztaty dla rodziców.

DLA KOGO:

rodzice dzieci i młodzieży

O CZYM:

Chcę przekazać rodzicom wiedzę o rozwoju seksualnym dzieci i młodzieży, zaprosić do mądrego towarzyszenia swoim pociechom również w tym obszarze. Warsztaty trwają 5 godzin /z krótkimi przerwami na oddech /, podczas których zajmiemy się następującymi tematami:
1. Rozwój psychoseksualny na różnych etapach życia,
2. „Skąd się biorą dzieci” – jak  rozmawiać z dziećmi i młodzieżą o seksie?
3. Seksualizacja dzieci, pornografia i inne zagrożenia.
4. Orientacja seksualna.
5. Jak reagować na różne seksualne zachowania dziecka? i inne.

Będzie teoria, praca warsztatowa i przestrzeń na pytania i odpowiedzi. Grupa do 15 osób.

MIEJSCE:

Al. Papieża Jana Pawła II 9A/1, Szczecin / Aleja Fontann /

KIEDY:

sobota 18 maja 2019, godz. 9.00-14.00

KOSZT:

150zł/osoba lub 200zł/oboje rodzice

ZGŁOSZENIA:

zgłoszenia proszę przesyłać na adres e-mail: pracownia@terapiaszczecin.pl

W zgłoszeniu proszę podać: imię, nazwisko, telefon kontaktowy. Potwierdzeniem rezerwacji uczestnictwa w warsztatach będzie mail zwrotny.

Prowadząca: Monika Jędrzejewska

Jestem psychoterapeutką superwizowaną i szkoleniowcem. Ukończyłam  studia podyplomowe na kierunku Pomoc Psychologiczna i Doradztwo Psychospołeczne na Uniwersytecie Szczecińskim. W roku 2011 ukończyłam studia podyplomowe na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie na kierunku Edukacja w Opiece Okołoporodowej. Wykształcenie psychoterapeutyczne zdobywałam kończąc 4 letni  kurs terapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, który ukończyłam w 2012 roku. Jestem także absolwentką szkolenia z zakresu Chrześcijańskiej Terapii Integralnej. W roku 2016 rozpoczęłam studia podyplomowe na kierunku „Seksuologia Kliniczna – opiniowanie, edukacja, terapia” przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ciągle pracuję nad własnym rozwojem uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach i kursach, swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji, dbam także o własny rozwój duchowy. Kocham taniec, słucham muzyki klasycznej, ale bardzo cenię ciszę. Uwielbiam jeździć na łyżwach i na rolkach szybkich. Jestem szczęśliwą żoną i mamą.

porozmawiajmy o tych