„Porozmawiajmy o tych sprawach…”

Porozmawiajmy o tych sprawach…”

czyli jak wspierać rozwój psychoseksualny dzieci? Warsztaty dla rodziców.

porozmawiajmy

Zapraszam na warsztaty dla rodziców.

DLA KOGO: rodzice dzieci i młodzieży

O CZYM: Chcę przekazać rodzicom wiedzę o rozwoju seksualnym dzieci i zaprosić do mądrego towarzyszenia swoim pociechom również w tym obszarze. Warsztaty trwają 6 godzin /z krótkimi przerwami na oddech/, podczas których zajmiemy się następującymi tematami:
1. Rozwój psychoseksualny dziecka na różnych etapach życia,
2. Skąd się biorą dzieci – jak o tym rozmawiać?
3. Seksualizacja dzieci, pornografia i inne zagrożenia.
4. Orientacja seksualna.
5. Jak reagować na różne seksualne zachowania dziecka? i inne.

Będzie teoria, praca warsztatowa i przestrzeń na pytania i odpowiedzi. Grupa do 20 osób.

MIEJSCE: Al. Papieża Jana Pawła II 9A/1, Szczecin / Aleja Fontann /

KIEDY: sobota 10 marca 2018, godz. 9.00-15.00

KOSZT: 120zł/osoba lub 200zł/oboje rodzice

ZGŁOSZENIA: zgłoszenia proszę przesyłać na adres e-mail: pracownia@terapiaszczecin.pl

W zgłoszeniu proszę podać: imię, nazwisko, telefon kontaktowy. Potwierdzeniem rezerwacji uczestnictwa w warsztatach będzie mail zwrotny.

PROWADZĄCA: Monika Jędrzejewska

Psychoterapeutka, szkoleniowiec. Ukończyła Studium Medyczne w Szczecinie, studia magisterskie w Instytucie Kultury Fizycznej Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studia podyplomowe na kierunku Pomoc Psychologiczna i Doradztwo Psychospołeczne na tej samej uczelni. W roku 2011 ukończyła studia podyplomowe na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie na kierunku Edukacja w Opiece Okołoporodowej. Wykształcenie psychoterapeutyczne zdobywała kończąc I i II stopień kursu terapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, który ukończyła w 2012 roku. Jest także absolwentką szkolenia z zakresu Chrześcijańskiej Terapii Integralnej. W roku 2016 rozpoczęła studia podyplomowe na kierunku „Seksuologia Kliniczna – opiniowanie, edukacja, terapia” przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ciągle pracuje nad własnym rozwojem uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach i kursach, swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji, dba także o własny rozwój duchowy. Kocha taniec, słucha muzyki klasycznej, ale bardzo ceni ciszę. Uwielbia jeździć na łyżwach i na rolkach szybkich. Szczęśliwa żona i mama.