Rekolekcje z zajęciami terapeutycznymi dla osób z trudnościami w sferze emocjonalnej 4-8 lipca 2018, Skrzatusz

„Jezus wzruszył się głęboko” – rekolekcje z zajęciami terapeutycznymi dla osób z trudnościami w sferze emocjonalnej.

Jezus wzruszył się głęboko 2018

Zapraszamy osoby z trudnościami w sferze emocjonalnej (nerwice, lęki, depresje, etc). Oprócz klasycznych zajęć rekolekcyjnych (Eucharystie, katechezy, modlitwy) odbywać się będą grupowe zajęcia terapeutyczne prowadzone przez psychoterapeutów Monikę Jędrzejewską i Artura Piskałę.

Opiekę duszpasterską sprawować będzie ks. Robert Mrozowski

Rekolekcje rozpoczynamy w środę 4 lipca kolacją o godzinie 18.00, kończymy w niedzielę 8 lipca obiadem.

MIEJSCE:

Dom pielgrzyma Sanktuarium MB w Skrzatuszu k. Piły

http://skrzatusz.intrux.pl/

Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych.

KOSZT:

550 zł ( obejmuje: rekolekcje, terapię, nocleg, wyżywienie)

ZABIERAMY: notatniki, Pismo Św. , wygodny strój i karimatę do zajęć ruchowych

ZGŁOSZENIA:

wyłącznie telefonicznie (606 793 527 lub 692 359 179), od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 18.00. Jeżeli nie odbieramy telefonów, to zawsze oddzwaniamy.

UWAGA: dopiero po kwalifikacji  drogą telefoniczną, osoby, które uzyskały potwierdzenie, że mogą przyjechać, proszone są  o wysłanie zgłoszenia mailem na adres: pracownia@terapiaszczecin.pl (podając swoje imię i nazwisko, nr telefonu do kontaktu oraz miejscowość zamieszkania)  oraz przelanie na konto zaliczki w kwocie 100 zł.
Numer rachunku  bankowego :

21 1140 2017 0000 4302 1174 5371

z dopiskiem: „Rekolekcje z terapią” oraz imieniem i nazwiskiem osoby zgłoszonej.  Zaliczek nie zwracamy, chyba, że znajdzie się osoba na zwolnione miejsce.

Pozostała kwota 450 zł płatna na miejscu po przyjeździe.

Jeśli kwota uczestnictwa jest dla Ciebie za wysoka, w prostocie powiedz nam o tym – rozłożymy opłatę na raty lub w ogóle zmniejszymy, finanse nie powinny być przeszkodą do wzięcia udziału w rekolekcjach.

O prowadzących:

Monika Jędrzejewska – Psychoterapeutka, szkoleniowiec. Ukończyłam Studium Medyczne w Szczecinie, studia magisterskie w Instytucie Kultury Fizycznej Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studia podyplomowe na kierunku Pomoc Psychologiczna i Doradztwo Psychospołeczne na tej samej uczelni. W roku 2011 ukończyłam studia podyplomowe na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie na kierunku Edukacja w Opiece Okołoporodowej. Wykształcenie psychoterapeutyczne zdobywałam kończąc I i II stopień kursu terapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, który ukończyłam w 2012 roku. Jestem także absolwentką szkolenia z zakresu Chrześcijańskiej Terapii Integralnej. W roku 2016 rozpoczęłam studia podyplomowe na kierunku „Seksuologia Kliniczna – opiniowanie, edukacja, terapia” przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ciągle pracuję nad własnym rozwojem uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach i kursach, swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji. Dbam także o własny rozwój duchowy. Kocham taniec, słucham muzyki klasycznej, ale bardzo cenię ciszę. Uwielbiam jeździć na łyżwach i na rolkach szybkich. Jestem szczęśliwą żoną i mamą. Mieszkam i pracuję w Szczecinie. Członek rodziny duchowej Przyjaciół Miłości Miłosiernej.

Artur Piskała- ukończył studia podyplomowe na kierunku Pomoc Psychologiczna i Doradztwo Psychospołeczne na Uniwersytecie Szczecińskim oraz kurs podstawowy i zaawansowany Terapii Systemowej prowadzone przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej w Poznaniu. W roku 2015 ukończył kurs Chrześcijańskiej Terapii Integralnej (CHTI). Psychoterapeuta superwizowany. Członek rodziny duchowej Przyjaciół Miłości Miłosiernej, koordynujący powstające w całej Polsce z jej inicjatywy grupy modlitwy kontemplacyjnej, mąż Iwony i ojciec trójki dzieci.